Po červenej domov – film

Po červenej domov

Aj neúspešný prechod Cesty hrdinov SNP môže byť úspešnou cestou za poznaním a putovaním. Priskočte na karičky k Evit a Jančimu a spolu so Stankom (2r.), Kolomankom (4r.) a Jankom (6r.) sa vydajte na 2 mesačné putovanie (najmä) po červenej značke až domov… bude to o veľkých plánoch, o chladných nociach, veľmi pomalom tempe, užívaní si prítomnosti, ufúľaných deťoch, úžasných ľuďoch, krásnom Slovensku, varení na ohni, minimalizme, pokore, putovaní, upratovaní si vlastných hodnôt, pote, nervoch, eufórii a životnom spomalení… bude to o ceste a deťoch, ktoré učia nás dospelákov ako žiť!

Trailer:

Celý film:

Ak sa vám film páčil a chceli by ste nás podporiť:

Kúpiť film

Najblišie verejné premietania:

4 komentáre k “Po červenej domov – film”

 1. Na facebuku je komentarov uz vela a tu ziaden, tak dame vam jeden aj semo …
  Paradne videjko, citil som sa pri nom jednou nohou na outdoor festivale a druhou na cervenej aj ked sme sedeli doma v kuchyni.
  SME NA VAS HRDI :)

 2. Velmi pekne spravene, vsetkym sa nam to velmi pacilo :) A deti to nakoplo, hned by vyrazili na turistiku :)) Tesime sa na dalsie cestovatelske zazitky :)

 3. Celu vasu cestu som citala za pochodu a uplne ma to chytilo. Teraz pri filme som si spomenula na moje pocity z pute v spanielsku a znova ste nastartovali moju chut zazit to znova, ale tento krat s mojou rodinou :) Uz len na to dostatocne namotivovat manzela, ze ho mesiac v robote nebudu potrebovat a zohnat take perfektne voziky, ako ste mali vy (skvely napad, kde toho zmestite dostatocne vela pre komplet rodinu a hlavne sa mozu deti viezt ) a snad sa to aj mne splni :D

 4. Úžasné, ako ste to dokázali. Vzájomná dôvera, podpora, láskavosť, láska, rešpekt, trpezlivosť, otvorenosť… ste nádherná rodina.
  Neviem si vôbec predstaviť tú fyzickú náročnosť, tak dlho.
  Vďaka za zdieľanie, aj takto online mi to veľa dalo. Teším sa na ďalšie osobné stretnutia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *