Podcast from our livingroom – episode 0 – Mario&Marlene

We decided to  create for you (and us) podcasts, because we are so lucky that world is coming to us – many interesting people come to our place and we want to share this talks from our living room with you. These podcasts will be about traveling, cycling, barefoot and life.

This is episode 0. We had here two cyclists – Marlene from Canada and Mario from Spain who were on two week trip in Slovakia and stopped for one night at our place. We had nice conversations the whole evening and this is approx. 20min from it.

Hope you will enjoy it and we are looking forward for any feedback from you.

2 Replies to “Podcast from our livingroom – episode 0 – Mario&Marlene”

  1. Ahojte, podkast fajn. Len to tak malo byt ze vlastne v rozhovore po nejakej vete proste utnute a hotovo? Aj keby to malo byt na viac casti tak by bolo fajn keby ste povedali ze pokracovanie nabuduce alebo nieco take.

    1. Ahoj Ondro, ďakujeme za tvoju pripomienku! … fajn, že si to aspoň niekto vypočul :) Toto bol najlepší koniec aký som vedel spraviť … Ono to bol fakt taký prvý test – mali sme nahratých ešte pár minút (nie celý zbytok večera), ale tie neboli už veľmi zaujímavé. Bola to taká ukážka o čom sa s tými cyklistami večer bavíme. Každopádne máme ešte čo vylepšovať – zvuk bude určite oveľa lepší ale hlavne si to nabudúce dopredu viac pripravíme, aby sme sa držali nejakej témy a malo to naozajstný koniec.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *