Podcast „Rozhovory z našej obývačky“ – diel 0: Marlene&Mario

Rozhodli sme sa pre vás robiť podcasty (aj pre nás ako spomienky). Máme šťastie, že aj keď necestujeme, tak svet chodí k nám. Máme veľa zaujímavých návštev a chceli by sme sa podeliť o tieto rozhovory z našej obývačky. Tieto podcasty budú o cestovaní, bicyklovaní, barefoote a živote.

Toto je nultý diel. Boli u nás dvaja cyklisti – Marlene z Kanady a Mario zo Španielska. Urobili si dvojtýždňový výlet na bicykloch po Slovensku a jednu noc prespali u nás. Super sa s nimi rozprávalo a približne 20min sme si aj nahrali. Je to po anglicky, ale veríme, že sa to bude páčiť a budeme radi za akékoľvek rady a pripomienky.

2 komentáre k “Podcast „Rozhovory z našej obývačky“ – diel 0: Marlene&Mario”

  1. Ahojte, podkast fajn. Len to tak malo byt ze vlastne v rozhovore po nejakej vete proste utnute a hotovo? Aj keby to malo byt na viac casti tak by bolo fajn keby ste povedali ze pokracovanie nabuduce alebo nieco take.

    1. Ahoj Ondro, ďakujeme za tvoju pripomienku! … fajn, že si to aspoň niekto vypočul :) Toto bol najlepší koniec aký som vedel spraviť … Ono to bol fakt taký prvý test – mali sme nahratých ešte pár minút (nie celý zbytok večera), ale tie neboli už veľmi zaujímavé. Bola to taká ukážka o čom sa s tými cyklistami večer bavíme. Každopádne máme ešte čo vylepšovať – zvuk bude určite oveľa lepší ale hlavne si to nabudúce dopredu viac pripravíme, aby sme sa držali nejakej témy a malo to naozajstný koniec.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *